Header Pic Header Pic
Header Pic
 
 

e-posta @

English

Header Pic
Header Pic
FTA Filtre Sistemleri                                               Yağ giderlerini azaltır                                                     Makine ömrünü uzatır
Header Pic
Header Pic Header Pic
Header Pic
VIP SPONSORLAR

kale konveyör- T.ziyaret=2192 - (insaat-yapi.gen.tr)

Göker beton pompası, transmikser - T.ziyaret=1049 - (insaat-yapi.gen.tr)

Aryol prefabrik yapılar - T.ziyaret=1669 - (insaat-yapi.gen.tr)

onart şömine- T.ziyaret=1716 - (insaat-yapi.gen.tr)

Edora döner kapı sistemleri - T.ziyaret=1593 - (insaat-yapi.gen.tr)

Afiyap Cephe Giydirme, Alüminyum Doğrama - T.ziyaret=5574 - (insaat-yapi.gen.tr)

fta yağ yakıt filtre sistemleri - T.ziyaret=1319 - (insaat-yapi.gen.tr)

 ziyaretçi
:
Site Yönetimi

e-posta @

boya
Özelleştirilecek 10 Santrale 80 Başvuru Yapıldı E-posta Yazdır

Elektrik Üretim AŞ'ye (EÜAŞ) ait santrallerin özelleştirme ihaleleri için teklifler alındı.10 grup olarak özelleştirilecek santrallere 80 başvuru yapıldı.

Elektrik Üretim AŞ'ye (EÜAŞ) ait santrallerin Özelleştirme ihaleleri için teklifler alındı. 10 grup olarak özelleştirilecek santrallere 80 başvuru yapıldı. Berdan Santrali için 20 başvuru gelirken, Arpaçay-Telek, Kiti Santralleri için yanlızca 2 şirket başvuru yaptı.

Elektrik Üretim AŞ'ne ait Grup 1: Engil, Erciş, Hoşap, Grup 2: Koçköprü, Grup 3: Kısık, Grup 4: Göksu, Grup 5: Bozkır, Ermenek, Grup 7: Hasanlar, Grup 8: Ladik-Büyükkızoğlu, Durucasu, Grup 9: Arpaçay-Telek, Kiti, Grup 10: Berdan santrallerinin Özelleştirme ihalelerine katılmak üzere son teklifler 5 Ekim'de verilmişti.

Grup 1'deki Engil, Erciş, Hoşap Santralleri EN-SA Yapı ve İnşaat Turizm Nakliyat Gıda Sanayi AŞ, Net Tekstil Sanayi ve Ticaret AŞ, Har Enerji Yatırımları AŞ,Tahiroğulları Petrol Ürünleri Nakliyat İnşaat Otomotiv ve Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. olmak üzere 4 firma başvuruda bulundu.

Grup 2'deki Koçköprü Santraline ise EN-SA Yapı ve İnşaat Turizm Nakliyat Gıda Sanayi AŞ, Fındıklı Elektrik Üretim Ltd.Şti., Net Tekstil Sanayi ve Ticaret AŞ, Har Enerji Yatırımları AŞ ve Tahiroğulları Petrol Ürünleri Nakliyat İnşaat Otomotiv ve Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. başvurdu.

Grup 3'deki Kısık Santrali'ne şu isimler başvurdu: MBM Enerji İnşaat Turizm Emlak Petrol Nakliye Sanayi ve Ticaret AŞ-Şenol Mutlu Ortak Girişim Grubu, Tayfurlar Enerji Elektrik Üretim AŞ, Isısan-Mayıs Ortak Girişim Grubu, Sanko Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ, Nurol Enerji Üretim ve Pazarlama AŞ, Samsun Makine Sanayi AŞ, Cevahir Yapı Sanayi Turizm ve Ticaret AŞ, Güngör Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., Kale Enerji Üretim Ticaret ve Sanayi AŞ, Ekmekçioğulları Metal ve Kimya Sanayi Ticaret AŞ, Fina Enerji Holding AŞ, Kılıç Enerji Üretim AŞ, ODAŞ Elektrik Üretim Sanayi Ticaret AŞ, Har Enerji Yatırımları AŞ.

Diğer grup santraller ve başvuruda bulunan şirket isimleri de şöyle:

Grup 4 Göksu Santrali: Tayfurlar Enerji Elektrik Üretim AŞ, Lozan Elektrik Maden Nakliyat Sanayi ve Ticaret AŞ, Nurol Enerji Üretim ve Pazarlama AŞ, Samsun Makine Sanayi AŞ, Güngör Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.,Birol MUTLU-Şenol MUTLU Ortak Girişim Grubu, Kılıç Enerji Üretim AŞ, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret AŞ, Ena Elektrik Üretim Ltd.Şti.,Har Enerji Yatırımları AŞ, Özbey Hijyenik Ürünleri Sanayi Tic. AŞ.

Grup 5 Bozkır, Ermenek Santralleri: AKY Mutfak Eşyaları İmalatı Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Met Enerji Üretim İnşaat Taahhüt Turizm San. ve Tic. A.Ş., Har Enerji Yatırımları AŞ, Özbey Hijyenik Ürünleri San. ve Tic. AŞ.

Grup 7 Hasanlar Santrali: MBM Enerji İnşaat Turizm Emlak Petrol Nakliye Sanayi ve Tic. AŞ, YBT Enerji Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Tayfurlar Enerji Elektrik Üretim AŞ, Karadeniz Örme Sanayi ve Dış Ticaret AŞ, Batıçim Enerji Elektrik Üretim AŞ, Isısan-Mayıs Ortak Girişim Grubu, Altek Alarko Elektrik Santralleri Tesis, İşletme ve Ticaret AŞ, Sanko Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ, Samsun Makine Sanayi AŞ, Cevahir Yapı Sanayi Turizm ve Ticaret AŞ, Koyuncu Akaryakıt Otomotiv Ticaret Sanayi AŞ, Kılıç Enerji Üretim AŞ, Ena Elektrik Üretim Ltd. Şti., Har Enerji Yatırımları AŞ, BESS Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ, Çalık Yedaş Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ.

Grup 8 Ladik-Büyükkızoğlu, Durucasu Santralleri: Rönesans Enerji Üretim ve Ticaret AŞ, Metaltek Metalurji Kimya Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Met Enerji Üretim İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ, Har Enerji Yatırımları AŞ.

Grup 9 Arpaçay-Telek, Kiti Santralleri: Metaltek Metalurji Kimya Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Har Enerji Yatırımları AŞ.

Grup 10 Berdan Santrali : MBM Enerji İnşaat Turizm Emlak Petrol Nakliye Sanayi ve Tic. AŞ-Şenol Mutlu Ortak Girişim Grubu, Tayfurlar Enerji Elektrik Üretim AŞ, Batıçim Enerji Elektrik Üretim AŞ,4.Isısan-Mayıs Ortak Girişim Grubu, Altek Alarko Elektrik Santralleri Tesis, İşletme ve Ticaret AŞ, Bilici Yatırım-Asa Enerji Ortak Girişim Grubu, Sanko Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ,Nurol Enerji Üretim ve Pazarlama AŞ,Cevahir Yapı Sanayi Turizm ve Ticaret AŞ, Ekmekçioğulları Metal ve Kimya Sanayi Ticaret AŞ, Fina Enerji Holding AŞ, Kılıç Enerji Üretim AŞ, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret AŞ, Kale Enerji Üretim Ticaret ve Sanayi AŞ, Koyuncu Akaryakıt Otomotiv Ticaret Sanayi AŞ, Har Enerji Yatırımları AŞ, Sunar Mısır Entegre Tesisleri Sanayi ve Ticaret AŞ, Eyyüpoğlu Mühendislik Elektrik Enerjisi Toptan Satış Ltd. Şti., Çalık Yedaş Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ, Özbey Hijyenik Ürünleri Sanayi ve Ticaret AŞ.

Kaynak: CHA - 08.10.2012

 En Son Haberler (Türkiye)
Kentsel Dönüşüm, İzmir'de Masaya Yatırıldı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından niteliksiz konut stokunu yeniden yapılandırmak i&cce ...
Türk İnşaat Firmaları, Ortadoğu'da En Çok Irak'ta İş Yaptı
Türk firmalarının 1975 yılında ilk kez giriş yaptığı Irak, hem proje bedeli hem de en ço ...
Beton ve Çimento Fiyatında Artış
İnşaat sektörü, son 45 günde beton ve çimento fiyatlarında yüzde 60'a var ...
İstanbul'a Yapılacak 3'üncü Havalimanının İhalesi Başladı
İstanbul'a yapılacak üçüncü hava limanı ihalesi başladı. ...
Spacer Pic
En Son Haberler (Dünya"dan)
ABD'de İşsizlik Oranı Değişmedi
ABD'de Aralık ayında 155 bin kişiye iş istihdamı sağlandı. ...
Rusya Pazarında Sıra Mobilyacılarda, Rutid Aracı Oluyor
Rusya -Türkiye İşadamları Derneği (RUTİD), Moskova Sanayi ve Ticaret Odası (MTPP) ile işbirliği ...
Irak'ın Yeniden İnşasına TOKİ Modeli
Kuzey Irak Yerel Yönetimi Ticaret ve Sanayi Bakanı Sinan Çelebi, Kuzey Irak'ın yeniden i ...
Singapur'dan dönüşüm için Türkiye'ye 20 milyar dolar
Singapur Devlet Fonu, Türkiye'ye 20 milyar dolar aktarmak için sektördeki Türk ...


HABERLER
DÜNYADAN
Firmalardan Haberler
Header Pic
left unten
2003 -2008 İnşaat Yapı Kataloğu - OMNİ
right unten