Header Pic Header Pic
Header Pic
 
 

e-posta @

English

Header Pic
Header Pic
  FTA Filtre Sistemleri                                               Yağ giderlerini azaltır                                                     Makine ömrünü uzatır.
Header Pic
Header Pic Header Pic
Header Pic
VIP REKLAMLAR

kale konveyör- T.ziyaret=18401 - (insaat-yapi.gen.tr)

Göker beton pompası, transmikser - T.ziyaret=3897 </a>
         - (insaat-yapi.gen.tr)

Aryol prefabrik yapılar - T.ziyaret=422 - (insaat-yapi.gen.tr)

onart şömine- T.ziyaret=3588 - (insaat-yapi.gen.tr)

Edora döner kapı sistemleri - T.ziyaret=6095 - (insaat-yapi.gen.tr)

Afiyap Cephe Giydirme, Alüminyum Doğrama - T.ziyaret=3896 - (insaat-yapi.gen.tr)

fta yağ yakıt filtre sistemleri - T.ziyaret=4521 - (insaat-yapi.gen.tr)

ziyaretçi

e-posta @

katalog 

Baskı Ön izleme

Katılım Koşulları


Katalog katılım kosulları
TÜRKİYE İNŞAAT - YAPI KATALOĞU 2004
KATILIM KOŞULLARI

Türkiye İnşaat ve Yapı Katalogu’na reklam vermek isteyen firmalar 3 şekilde katılabilirler:
katintcd2.jpg (14657 bytes)
  1. Katalog (Basılı Kitap)
  2. CD-ROM
  3. İnternet
turtop.jpg (4152 bytes)

bant_ktl.jpg

Katalog özellikleri:
1. Baskı: 4-renk web ofset
2. Ebatları: 20 x 27 cm
3. Kağıt özelliği: 115 gr kuşe
4. Cilt: Sert kapak, Bez cilt, selefon kaplama
5. Dağıtım: Katılımcı firmalar, müteahhitlik firmaları, yatırımcı kamu kuruluşları, yurtdışı ticaret ataşelikleri, yurtiçi ve yurtdışı meslek örgütleri ve birlikleri.
6. Katılım: Katalog 26 ana sektörü kapsamaktadır. Reklam ile tanıtım yapmak isteyen firmalar reklamlarını tam sayfa olarak faaliyet alanlarını ilgilendiren bölüm içerisinde yayınlatarak katılırlar. Katalogun kapak, sırt, ayıraç gibi özel bölümlerine reklam vermek mümkündür. Bir adet reklam sözleşmesi katalogda bir sayfa yayınlama karşılığıdır.
7. Katalogun teslim tarihi: Nisan 2004
8. Firmanın hakları ve ödeme koşulları Katılım Sözleşmesi içerisinde belirtilmiştir.
9. Kataloga tam sayfa olarak katılan firmalara bir adet Katalog ve 1 CD-ROM ücretsiz olarak verilir.
10. Reklam filmleri: Reklam tarifesinde belirtilen fiyatlar sadece reklamın yayınlama fiyatlarıdır. Reklam filmlerinin yapımı firmaya aittir. Ancak firmanın isteği halinde ek ücrete tabi olarak reklam tasarımı ve film yapımında yardımcı olunabilir.
11. Filmlerin son teslim tarihi: En geç 20 Şubat 2004. Ancak reklam filminin uygunluğunun kontrol edilebilmesi ve gerekli düzeltmelere olanak sağlamak amacıyla filmlerin erken teslim edilmesi firma yararınadır. Filmlerde kırılma ve çizilmelere engel olmak için reklam filmlerinin uygun, sert ambalaj içerisinde gönderilmesi önemlidir. Reklamın baskı kontrolü ve katılımcının haklarının korunabilmesi için PROVA baskı gönderilmesi gerekir. Prova baskı verilmemesi durumunda baskı hatalarından ötürü sorumluluk kabul edilemez.
12. Firmanın reklam filmlerini Yapımcı’ya zamanında ya da hiç teslim etmemesi durumunda, Yapımcı bu firmanın reklamını Katalog’a basmama hakkına sahiptir ve bu durumda Katılımcı firma sözleşmeden doğan yükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Ödemeler:
Katılımcı firmanın korunması amacıyla  Tahsilat Makbuzu karşılığı YAPIMCI'nın yetkili elemanlarına veya
· AKBANK Nenehatun Şubesi - Ankara DHN/0017352/01-6 nolu 

· GARANTİ BANKASI Gaziosmanpaşa Şb. Ankara, Hesap No: 6299896

· İŞBANK Gaziosmanpaşa Şb. Ankara Hesap No:215906

· Yapı Kredi Bankası Mithatpaşa Şubesi - Ankara 2569 nolu hesabına hesabına yapılabilir.

turtop.jpg (4152 bytes)

bant_cd.jpg

1. CD-ROM Türkçe ve İngilizce dillerinde hazırlanmış olup program bu dillerden biri seçilerek açılabilir.
2. CD-ROM bilgisayar ortamında Katalog bilgilerini içerir ve bu bilgilere çabuk bir şekilde erişimi sağlar.
3. CD-ROM bilgileri firmaların verdiği bilgilere göre hazırlanır
4. Katılımcı firmalar CD-ROM’a Katalog (baskı) ile birlikte paket olarak katılabilecekleri gibi sadece CD-ROM’a katılabilirler.
5. CD-ROM reklamı için katılımcı firmaya bir ekran sağlanır. Firmalar bedeli karşılığı diledikleri kadar ekran alarak katılabilirler. Bu ekrana hem bu firmaya ait bilgi ekranından, hem de REKLAM menüsünden ulaşılabilir. Bir ekrana 4’ü aşmamak koşuluyla birden fazla ürün resmi yerleştirilebilir. Ürün yazılı açıklamaları için aynı ekran üzerinde metin alanı sağlanmıştır. Metin alanında Türkçe ve İngilizce olarak (Türkçe ve İngilizce seçiminde ayrı ayrı görülecek şekilde) ürün/hizmet tanıtım yazıları yer alır.
6. Dileyen firmalar CD-ROM açılış ekranına, muhafaza kutusu üzerine veya CD-ROM diski üzerine reklam verebilirler.
turtop.jpg (4152 bytes)

bant_int.jpg

1. İnternet sitemiz, KATALOG bilgilerine internet ortamında ulaşılması, ürün/hizmet türü ve adı, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Poz adı ve Poz numarası, şirket adı gibi kriterlere göre arama yapılması olanağı sağlamaktadır.
2. Katalog içerisinde (kitap ve CD-ROM) tanıtım yapan firmaların katalogda yer alan bilgileri internet ortamında da görünür.
3. Firmaların ek tanıtım yapmak istemeleri durumunda Katalog içerisinden web sayfaları ile tanıtım yapabilirler.
4. Halihazırda web sitesi bulunan firmaların Kataloga reklam girişi yapmaları durumunda bu web sitesine ücretsiz bağlantı sağlanır. Bu bağlantı sözleşmenin imzalanmasını takiben katalogun basımını beklemeksizin hemen başlatılır ve bir yıl süre ile yayınlanır. Bu sürenin uzatılması yeni sözleşme kapsamındadır.
5. Kataloga reklam ile katılmayı düşünmeyen firmalar ücret karşılığı katalog içerisinden kendi sitelerine bağlantı yaptırabilirler. Bu bağlantının süresi aynı şekilde yayınlanmaya başlama tarihi itibariyle bir yıldır.
6. Web sitesi bulunmayan firmalar web sayfası tasarımı ve Katalog sitesi altında (domain name almadan veya alarak) yayınlanması için ayrıca sözleşme yapabilirler. Sayfa başı tasarım ve yayınlama ücretleri reklam tarifesinde gösterilmiştir.
7. Web sayfaları tasarımı için gönderilecek bilgiler "Katılımcıların Hazırlayacakları Bilgiler" sayfasında gösterilmiştir.